CoinDesk’teki kripto para analisti Omkar Godbole, Bitcoin (BTC)’in 5.200 doları aşabileceğini belirtti, Stanford Üniversitesi, Ethereum’dan Vitalik Buterin ve Vlad Zamfir ile görüştü, Coinbase Ripple (XRP)’ın teknolojisini övdü ve daha fazlası ile burada Kriptokoin.com’daki en güncel kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun ve yatırımınıza değer katın.

Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler

CoinDesk’teki kripto para analisti Omkar Godbole, Bitcoin’in son rallisinin BTC’nin ayıdan boğa pazarına geçişini sağlamlaştırdığını belirtiyor. Ama analiste göre henüz ormandan çıkmadık. Omkar Godbole, BTC’nin 14 günlük Göreceli Güç Endeksi’nde (RSI) fazla alım gördüğünü, bu nedenle fiyatların “yakın vadede 5.200 doları aşabileceğini” belirtti.

Bu arada, Twitter’daki en popüler kripto para analistlerinden biri son rallinin devam etmesini beklediğini söyledi. En son güncellemesinde The Crypto Dog, 120.000 takipçisine, BTC’yi en az 5.400 dolara ulaşana kadar short’lamayı düşünmeyeceğini söyledi. Ayrıca analist, son tahminlerinde altcoinleri arttırmaya devam etmek için yükselen bir gelgit bekliyor.

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler

Stanford Üniversitesi, Ethereum’dan Vitalik Buterin ve Vlad Zamfir ile bir konuşma yaptı. CBC Casper hakkında konuşulan iki isim, yeni nesil Blockchain protokollerine güç vermek için tasarlanmış bir fikir birliği algoritmaları ailesidir.

Ripple (XRP)’a yönelik haberler

Ripple, Tipping Point’e son 1 milyon dolarlık bağış hakkında konuşan şirketin sosyal etki başkanı Ken Weber ile yaptığı röportajın geniş bir klibini yayınladı. Bu arada, önde gelen ABDli kripto para borsası Coinbase, XRP’nin sınırları aşarak para taşımak için nasıl kullanılabileceğini açıklayan yeni web sayfasının 28 Şubat’tan beri çevrimiçi olduğunu söyledi. İsimsiz bir kaynağa göre, sayfa “sınır ötesi ödemelerde kripto kullanmanın yararları hakkında bilgi edinmek için bir eğitim kaynağı” olarak tasarlandı.

Litecoin (LTC)’e yönelik haberler

Litecoin kurucusu Charlie Lee’nin Token2049’daki sohbeti şimdi çevrimiçi. Lee, Litecoin’in yeni gizlilik özelliklerini uygulamadaki zorluğundan bahsediyor ve boğa pazarlarının geliştiriciler için neden büyük bir dikkat dağıtıcı olduğunu özetliyor. Litecoin kurucusu Charlie Lee konuya yönelik şunları söyledi:

Coinbase’de çalışırken, ayı piyasasını geçtik. Moral düşüktü, ama herkes çalışıyordu. Onlar sadece ürün oluşturuyorlardı. Ancak boğa piyasası oluşmaya başladığında, insanlar yatırım yapacak bir sonraki kripto para hakkında sürekli sohbet ediyorlardı.

Stellar Lumens (XLM)’e yönelik haberler

Avustralya’daki en büyük kripto para borsalarından biri Stellar Lumens (XLM)’i platformuna ekliyor. BTC Markets, Stellar Lumens için mevduatın bugün açılacağını ve ticaretin Perşembe günü başlayacağını söyledi.

TRON (TRX)’a yönelik haberler

TRON (TRX) az önce 20 milyon dolar değerinde TRON tabanlı Tether (USDT) vermeyi düşündüğü projenin yeni detaylarını yayınladı. TRON konuya yönelik şunları söyledi:

30 Nisan-7 Ağustos tarihleri ​​arasında TRON, USDT-TRON’da ücret ödemeden cazip faiz oranları sunarak USDT-Omni’yi USDT-TRON’a dönüştüren kişileri teşvik etmek her şeyi yapıyor. Dünyanın önde gelen dijital varlık borsalarından “Huobi, OKEx, vb.”nin dahil olduğu bu teşvik planı Ağustos ayının başına kadar devam edecek. Token sahipleri günlük %20’ye varan bonus oranı ile airdrop bonusu alacak. Programı destekleyen borsa ve cüzdanları zamanında güncelleyeceğiz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokoin.com’u Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

(Excerpt) Read more Here | 2019-04-03 16:08:00
Image credit: source

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.